Grafika promująca nabór podwórek do programu Świetlica Śródmiejska 2021

Zaproś Świetlicę Śródmiejską do siebie! Trwa nabór podwórek

ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki wkrótce rusza z nową serią warsztatów dla najmłodszych. Trwa nabór zgłoszeń podwórek, które chciałyby gościć animatorów u siebie.

Świetlica Śródmiejska to cykl warsztatów i spotkań dla najmłodszych, w trakcie których nie tylko rozwijają oni twórcze i krytyczne umiejętności, ale też wspólnie zastanawiają się nad miastem i jakie powinno ono być. Tym razem spotkamy się w nowej odsłonie: nie zapraszamy pociech do ŚRODKA, ale chcemy je odwiedzić w ich środowisku naturalnym, czyli na podwórku. Dlatego szukamy czterech śródmiejskich podwórek pełnych głodnych zabawy dzieci. Gwarantujemy kilka godzin wspaniałych zabaw i śmiechów. Co ważne – podwórka muszą znajdować się na terenie rewitalizacji (osiedli: Centrum, Turzyn, Śródmieście-Zachód). Warsztaty, które będą projektowane z myślą o konkretnych miejscach, odbędą się w lipcu 2021 roku – dokładne daty ustalone zostaną indywidualnie z wybranymi społecznościami lokalnymi.

Do 14 czerwca trwa nabór podwórek do tegorocznej edycji Świetlicy Śródmiejskiej. Udział jest bezpłatny, wystarczy wypełnić w terminie formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj i czekać na wyniki. Pytania można kierować na adres: ada@oswajaniesztuki.pl. Organizatorem jest Stowarzyszenie OSWAJANIE SZTUKI, prowadzące przy wsparciu ze środków Gminy Miasto Szczecin ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki.

Wydarzenie na Facebooku tutaj. Organizatorem jest Stowarzyszenie OSWAJANIE SZTUKI, prowadzące ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki. Finansowanie przy wsparciu ze środków Gminy Miasto Szczecin.