Ludzie na spotkaniu informacyjnym patrzą na prowadzącą opowiadającą o aktywizacji

Jesteśmy u siebie! | Spotkanie informacyjne programu wsparcia i rozwoju wspólnot lokalnych

OSWAJANIE SZTUKI rusza z nowym projektem „Jesteśmy u siebie. Program wsparcia i rozwoju społeczności lokalnych województwa zachodniopomorskiego”! Z wielką przyjemnością zapraszamy na spotkanie informacyjne online dotyczące tego programu.

O co chodzi?
Program  „Jesteśmy u siebie. Program wsparcia i rozwoju społeczności lokalnych województwa zachodniopomorskiego” jest skierowany do aktywnych mieszkańców województwa zachodniopomorskiego. Nie ma znaczenia, czy działają we wsi, małym czy większym mieście – liczy się to, czy chcą zaangażować się w przygotowanie diagnozy potrzeb i potencjałów swojej lokalnej społeczności, wspólnie z nami przygotować wakacyjne wydarzenie „szyte na miarę” oraz poznać innych aktywnych z regionu i wymienić się doświadczeniami, a może nawet zbudować trwałe partnerstwa. Udział jest bezpłatny! Wszystkie szczegóły podamy na spotkaniu informacyjnym online – szczegóły poniżej.

Dla kogo?

  • przedstawicieli samorządów lokalnych
  • lokalnych organizacji pozarządowych
  • lokalnych grup nieformalnych
  • aktywistów i działaczy w lokalnych społecznościach

Kto za to odpowiada?
Program „Jesteśmy u siebie. Program wsparcia i rozwoju społeczności lokalnych województwa zachodniopomorskiego” realizujemy jako Stowarzyszenie Edukacyjno-Artystyczne „Oswajanie sztuki”. Mamy kilka lat doświadczenia w działaniach ze społecznością lokalną i wzmacnianiem liderów – chcemy się podzielić wiedzą! Sam program jest współfinansowany ze środków otrzymanych z budżetu województwa zachodniopomorskiego, dlatego udział w nim jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym online, które odbędzie się w czwartek, 1 lipca, o godz. 19.00 na stronie wydarzenia na Facebooku [klik tutaj] oraz na profilu OSWAJANIA SZTUKI [klik tutaj]. Wideo będzie też dostępne do odtworzenia po zakończeniu. Spotkanie poprowadzą Kinga Rabińska i Paulina Stok-Stocka ze Stowarzyszenia Edukacyjno-Artystycznego „Oswajanie sztuki”.

W trakcie spotkania będzie można dowiedzieć się m.in.:
✔ na czym polega program i udział w nim
✔ co program proponuje Państwa miejscowości
✔ z czym możemy do Państwa przyjechać, by wspólnie przygotować działanie dla mieszkańców
✔ jak możemy wspólnie wzmocnić nie tylko Państwa społeczność lokalną, ale i społeczność aktywnych mieszkańców regionu zachodniopomorskiego!

Udział w spotkaniu do niczego nie zobowiązuje, jest okazją do zapoznania się z programem, jego harmonogramem i zasadami. Pytania? Można do nas pisać tutaj, na Facebooku lub bezpośrednio do Kingi (kinga@oswajaniesztuki.pl) i Pauliny (paulina@oswajaniesztuki.pl).