Szczeciński Budżet Obywatelski 2022 – projekty lokalne w Śródmieściu | mals zaprasza [online]

Zapraszamy na spotkanie w ramach małej akademii liderów społecznych online. Porozmawiamy z autorkami i autorami projektów lokalnych ze Śródmieścia.

Trwa głosowanie w Szczecińskim Budżecie Obywatelskim 2022. Do 7 grudnia mieszkańcy Szczecina będą decydować o tym, które ze zgłoszonych projektów zostaną wybrane do realizacji w przyszłym roku. Wśród 9️1️ projektów lokalnych, tylko 8️ dotyczy Śródmieścia i obszaru rewitalizacji. Zapraszamy na spotkanie w ramach małej akademii liderów społecznych, podczas którego porozmawiamy z autorkami i autorami projektów lokalnych ze Śródmieścia!

Opowiedzą o swoich pomysłach na zmiany w Śródmieściu. Będziemy też rozmawiać o tym, dlaczego właśnie wybrali ten sposób angażowania się w rozwój miasta. Przy okazji przypomnimy też zasady głosowania i – miejmy nadzieję – zachęcimy Was do udziału SBO 2022!

Spotkanie poprowadzi Paulina Stok-Stocka – koordynatorka Akademii SBO. Jak zawsze publiczność online będzie mogła zadawać pytania naszym Gościom i Gościniom. Widzimy się 1 grudnia 2021 (środa) o godz. 18.00 na profilu ŚRODKA na Facebooku.

SKĄD ŚRODKI?
Działanie jest realizowane w ramach projektu „ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki. Miejsce aktywności i wsparcia wspólnot lokalnych obszaru rewitalizacji 2021-2022″, koordynowanego przez Stowarzyszenie OSWAJANIE SZTUKI i współfinansowanego przez Miasto Szczecin w związku z projektem pn. „Rewitalizacja obszaru przestrzeni publicznej i zabudowy śródmiejskiego odcinka alei Wojska Polskiego w Szczecinie”.