Jesteśmy u siebie | Spotkanie podsumowujące projekt

Zapraszamy na spotkanie podsumowujące projekt „Jesteśmy u siebie. Program wsparcia i rozwoju społeczności lokalnych województwa zachodniopomorskiego”. Opowiemy, co się wydarzyło i co dało to wszystkim uczestnikom. Spotkanie odbędzie się online.

Przez ostatnie miesiące wspólnie z aktywnymi mieszkańcami Pomorza Zachodniego realizowaliśmy działania dla ich bliższych i dalszych Sąsiadów. Jednocześnie prowadziliśmy warsztaty i szkolenia dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, instytucji i indywidualnych działaczy_czek, w ramach których dzieliliśmy się wiedzą i inspirowaliśmy do podejmowania inicjatyw na własnym podwórku. Wszystko to odbywało się w ramach projektu „Jesteśmy u siebie. Program wsparcia i rozwoju społeczności lokalnych województwa zachodniopomorskiego” przy wsparciu z Województwa Zachodniopomorskiego.

Zapraszamy na spotkanie online podsumowujące projekt. Opowiemy:
🏠 o tym, jaki był cel i wizja projektu oraz co nam z tego wszystkiego wyszło
🏠 o tym, co zadziało się w regionie, dzięki 4 grupom, które podjęły wyzwanie i wspólnie z nami zrobili coś dla swoich społeczności lokalnych
🏠 o tym, jak wyglądała nasza współpraca i ścieżka ich wsparcia
🏠 o tym, jak dzieliliśmy się wiedzą podczas szkoleń i warsztatów

Do udziału zapraszamy wszystkich, których nasz model działania może zainspirować. Chętnie odpowiemy na Wasze pytania dotyczące realizacji tego działania. Spotkanie poprowadzą Kinga Rabińska i Paulina Stok-Stocka ze Stowarzyszenia OSWAJANIE SZTUKI.

Spotkanie odbędzie się online na profilu Stowarzyszenia OSWAJANIE SZTUKI [tutaj] w poniedziałek, 29 listopada, o godz. 11.00. Rejestracja spotkania będzie dostępna online także po tym terminie.

Zadanie „Jesteśmy u siebie. Program wsparcia i rozwoju społeczności lokalnych województwa zachodniopomorskiego” jest współfinansowane ze środków otrzymanych z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego. #PomorzeZachodnie