Raz, dwa, trzy, gramy w gry! Otwarcie wypożyczalni gier w świetlicy w Ściennem | Jesteśmy u siebie

Stowarzyszenie „W stronę słońca”, Stowarzyszenie OSWAJANIE SZTUKI i Pomorze Zachodnie zapraszają na otwarcie wypożyczalni gier planszowych w świetlicy wiejskiej w Ściennem.

Kto nie lubi planszówek niech pierwszy rzuci kostką! Stowarzyszenie „W stronę słońca” otwiera właśnie wypożyczalnię gier planszowych. Jeśli mieszkacie w pobliżu, odwiedźcie świetlicę wiejską w Ściennem.

Pomysł z otwarciem wypożyczalni gier planszowych powstał z chęci oderwania zarówno dzieci, jak i dorosłych od świata wirtualnego. Hasło przewodnie inicjatywy to: trochę sportu, trochę logicznego myślenia, dużo zabawy – nasze mózgi odpoczywają od telefonu i komputera. To także okazja dla dorosłych, aby spędzali jak najwięcej czasu ze swoimi dziećmi. Gry planszowe są przecież wspaniałą okazją, by wspólnie i aktywnie spożytkować czas wolny – i to w gronie najbliższych. Co stoi na przeszkodzie, by zorganizować rodzinny turniej gry w Rummikub? Jeśli tylko brak dostępu do tej gry, to w Ściennem ten problem właśnie został rozwiązany!

Zapraszamy na otwarcie wypożyczalni do świetlicy wiejskiej w Ściennem (nr 14) w sobotę, 13 listopada, o 16.00. W programie:
🎲 turniej Rummikub
🎲 turniej tenisa stołowego
🎲 gry i zabawy rodzinne
Wstęp wolny!

Stowarzyszenie „W stronę słońca” rozpoczęło swoją działalność w 2019 roku. Głównym celem ich działalności jest integracja społeczności lokalnej mieszkańców miejscowości Ścienne, minimalizowanie wykluczenia społecznego mieszkańców, estetyzacja miejscowości oraz oferowanie różnych form aktywnego spędzania czasu wolnego. To jedna z 4 grup, które wybraliśmy się do projektu „Jesteśmy u siebie. Program wsparcia i rozwoju społeczności lokalnych województwa zachodniopomorskiego” i przy naszym wsparciu realizuje autorską inicjatywę dla lokalnej społeczności ❤

Wydarzenie i całe działanie „Jesteśmy u siebie. Program wsparcia i rozwoju społeczności lokalnych województwa zachodniopomorskiego” jest współfinansowane ze środków otrzymanych z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego. #PomorzeZachodnie