Dzieciaki z naszej paki oraz ogrodnicze harce na Opolance | Jesteśmy u siebie

Sąsiedzka ekipa z Osiedla Północ w Gryfinie, Stowarzyszenie OSWAJANIE SZTUKI i Pomorze Zachodnie zapraszają na jesienną integrację mieszkańców.

Opolanka to teren rekreacyjny przy ul. Opolskiej w Gryfinie. To też superdzielnia, bo mieszka tam naprawdę zgrana sąsiedzka ekipa, która zaprasza dużych i małych sąsiadów na ogrodnicze harce i do Osiedlowego Studia Fotograficznego, które powstanie specjalnie z tej okazji. Wspólnie nasadzimy byliny, trawy i lawendę, które sprawią, że to już wspaniałe miejsce będzie jeszcze bardziej przyjazne i miłe. Stworzymy roślinne oazy w pobliżu ławek i placu zabaw.

Dodatkowo zachęcamy dzieciaki z osiedla do wspólnych zdjęć z podwórkowymi przyjaciółmi. Osiedlowe Studio Fotograficzne będzie bezpłatnie oferowało portrety – każdy pozujący otrzyma swoją kopię, a dodatkowo w przyszłości posłużą one do stworzenia sąsiedzkiego muralu ❤ Chcemy utrwalić wspólne chwile spędzane na Opolance, na mini-boisku oraz podczas zabaw podwórkowych.

Zapraszamy Sąsiadów na Opolankę w niedzielę, 14 listopada 2021, o godz. 12.00. Zabierzcie ze sobą narzędzia ogrodnicze!

Superekipa z Opolanki to jedna z 4 grup, które wybraliśmy się do projektu „Jesteśmy u siebie. Program wsparcia i rozwoju społeczności lokalnych województwa zachodniopomorskiego” i przy naszym wsparciu realizuje autorską inicjatywę dla lokalnej społeczności. Wydarzenie i całe działanie „Jesteśmy u siebie. Program wsparcia i rozwoju społeczności lokalnych województwa zachodniopomorskiego” jest współfinansowane ze środków otrzymanych z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego. #PomorzeZachodnie