Ze Śródmieścia w kosmos. Autobusowa ekspedycja w wiek Lema z Głową

Chodź na spacer! W niedzielę, 12 września, czyli (prawdopodobne) urodziny Stanisława Lema zapraszamy na autobusową ekspedycję popularno-naukową ze Śródmieścia w kosmos.

Wybierz się z Przemkiem Głową w wiek Lema. Prowadzić nas będą miasto, maszyny i literatura. Zabytkowym autobusem udostępnionym przez Szczecińskie Towarzystwo Miłośników Komunikacji Miejskiej zajedziemy ze Śródmieścia aż do Dąbia i z powrotem! Liczba miejsc ograniczona, dlatego obowiązują zapisy przez formularz: bit.ly/autobusowawyprawa. Udział bezpłatny. Startujemy w niedzielę, 12 września, o 12.00 spod Kina Kosmos. Zapraszamy!
Uczestnicy proszeni są o przestrzeganie obostrzeń związanych z pandemią COVID-19, w tym posiadanie przy sobie maseczek ochronnych i zachowywanie dystansu od innych uczestników. Wydarzenie na Facebooku tutaj.
———-
Organizatorzy: ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki i Stowarzyszenie OSWAJANIE SZTUKI
Partner: Szczecińskie Towarzystwo Miłośników Komunikacji Miejskiej
„Spacerownik”, czyli cykl miejskich spacerów, jest realizowany w ramach projektu „ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki 2021-2022”, koordynowanego przez Stowarzyszenie OSWAJANIE SZTUKI i współfinansowanego przez Miasto Szczecin w związku z projektem pn. „Rewitalizacji obszaru przestrzeni publicznej i zabudowy śródmiejskiego odcinka alei Wojska Polskiego w Szczecinie”.