Ręce trzymające małą mozaikę z napisem: "GŁOSUJ"

Szczecin głosuje na mozaiki!

Jesteśmy OSWAJANIE SZTUKI i od trzech lat tworzymy wspólnie z mieszkańcami podwórkowe mozaiki. Tym razem chcemy zrobić coś wyjątkowego – mozaikowy szlak „Okruchy miasta”! Żeby to zrobić, potrzebujemy Twojego głosu!

Lubisz mozaiki? Chcesz ich więcej w naszym mieście? Prosimy o Twój głos! Dwa lata temu dzięki 461 głosom udało nam się zrobić mozaikę PODWÓRKO. Każdy głos jest ważny, bo zwycięzca w naszym mieście będzie tylko jeden! Wierzymy, że i w tym roku wspólnie uda nam się wygrać!

Wszystko odbywa się w ramach Programu Społecznik. Głosować mogą wszyscy mieszkańcy Szczecina powyżej 16. roku życia, a sam proces jest bardzo prosty, bezpłatny i jednorazowy. Jak głosować?

  • wchodzimy tutaj, czyli na stronę https://pomorzezachodnie.konsultuje.pl/
  • podajemy swoje dane osobowe
  • na liście projektów powiatowych znajdujemy Szlak mozaikowy „Okruchy miasta” (nr 158/2/RIO/SPOŁ/2021 – ostatni na liście)
  • głosujemy i sprawdzamy maila, żeby potwierdzić oddanie głosu!

Co może się wydarzyć dzięki Waszym głosom? Przygotujemy szlak, składający się z przynajmniej 10 punktów na mapie Szczecina, pokazujących miejsca i obiekty, których już nie ma, ale które na stałe zapisały się w pamięci mieszkańców. Każde z tych miejsc oznaczymy małą mozaiką, którą wcześniej specjalnie zaprojektujemy i wykonamy. Zabierzemy Was na premierowy spacer tą nowopowstałą trasą. Wydrukujemy mapy i pocztówki, które pozwolą Wam odkryć nasz mozaikowy szlak, ale też posłać go dalej w świat!

Z góry dziękujemy za każdy głos!

#OstatniBędąPierwszymi