Rusza nabór do 3. edycji konkursu „Złota wspólnota”

Czy jesteście ZŁOTĄ WSPÓLNOTĄ? Rusza 3. edycja konkursu, w którym sprawczość oddajemy sąsiedzkim ekipom gotowym do wspólnego działania na własnym podwórku.

To już 3. edycja konkursu na „Złotą wspólnotę”, organizowanego przez ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki i Stowarzyszenie OSWAJANIE SZTUKI. Dotychczas nagrodziliśmy 6 sąsiedzkich ekip, które zmieniły swoje najbliższe otoczenie na lepsze.

W tej edycji wybierzemy aż 5️ złotych wspólnot. Zwycięzcy będą mogli zdecydować, na jakie działanie na ich podwórku przeznaczymy 2000 zł. Mogą to być zielone nasadzenia, mikromural, postawienie ławki czy osiedlowej biblioteczki, prywatny pokaz filmu czy warsztaty dla młodszych i starszych. To Wy decydujecie, my finansujemy – wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy!

🧑🏻‍🤝‍🧑🏻 Zapraszamy mieszkańców osiedli Centrum, Śródmieście-Zachód i Turzyn.
🤔 Zwycięzcy wspólnie zdecydują, na jakie działanie na ich podwórku przeznaczone zostanie 2000 zł.
📋 Na zgłoszenia czekamy od 29 kwietnia 2022 do 21 maja 2022.
👉 Szczegóły, formularz zgłoszeniowy i regulamin dostępne tutaj.
🙋 Pytania? Prosimy o mail na: kontakt@srodek.szczecin.pl.
🏆 Ogłoszenie wyników już 27 maja w Europejski Dzień Sąsiada.

Jeśli i Ty masz super Sąsiadki / Sąsiadów, lubicie się i wspólnie chcielibyście zmienić coś na własnym podwórku – czekamy na Wasze zgłoszenie!

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Edukacyjno-Artystyczne „Oswajanie sztuki”, prowadzące ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki. Konkurs finansowany jest przy wsparciu ze środków Gminy Miasto Szczecin.