Młodzi i starzy na podwórku spędzają miło czas na warsztatach

Jesteśmy u siebie | Zaproś nas do swojej miejscowości i wspólnie zróbmy akcję dla Twoich sąsiadów

Zróbmy wspólnie wydarzenie dla TWOJEJ społeczności lokalnej, czyli TWOICH sąsiadów. Nieco dłużej – bo do 31 lipca (włącznie) – czekamy na Wasze zgłoszenia! Jak to zrobić? Zajrzyj tutaj!

W roku 2021 działamy w regionie! Dzięki wsparciu z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego realizujemy program „Jesteśmy u siebie. Program wsparcia i rozwoju społeczności lokalnych województwa zachodniopomorskiego”, który jest skierowany do aktywnych mieszkańców województwa zachodniopomorskiego. Nie ma znaczenia, czy działają we wsi, małym czy większym mieście – liczy się to, czy chcą zaangażować się w przygotowanie diagnozy potrzeb i potencjałów swojej lokalnej społeczności, wspólnie z nami przygotować wakacyjne wydarzenie „szyte na miarę” oraz poznać innych aktywnych z regionu i wymienić się doświadczeniami, a może nawet zbudować trwałe partnerstwa. Udział jest bezpłatny!

Za nami warsztaty online o społecznościach lokalnych, przed nami wizyty u Was i realizacja 4 wydarzeń w 4 wybranych miejscowościach (po 1 z każdej kategorii: wieś, miejscowość do 10000 mieszkańców, miejscowość pomiędzy 10000 a 20000 mieszkańców, miejscowość powyżej 20000 mieszkańców – z wyłączeniem Koszalina, Świnoujścia i Szczecina). Zaproście nas do siebie? Jak?

✍️ Wypełnij formularz (dostępny tutaj) i opowiedz nam trochę o miejscu, w którym mieszkasz i o Twojej społeczności lokalnej.

🎪 Powiedz, jakie wydarzenie byłoby dla Was atrakcyjne. Kino plenerowe? Warsztaty fotograficzne? Gra miejska/wiejska? Mikro mozaika? A może coś jeszcze innego? Jeśli nie masz jeszcze konkretnego pomysłu, napisz, co wydaje Ci się ciekawe – będziemy planować specjalnie z myślą o Was!

🤝 Zastanów się, jak Ty i Twoja społeczność możecie się w to wszystko włączyć. My gwarantujemy wspólną pracę nad wydarzeniem oraz finansowanie.

⏱️ Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 lipca 2021. Ogłoszenie wyników w pierwszym tygodniu sierpnia 2021. Realizacja wydarzenia u Ciebie i dla Twojej społeczności już w sierpniu lub wrześniu – w zależności od tego, jak to wspólnie zaplanujemy.

Udział jest bezpłatny! Zadanie „Jesteśmy u siebie. Program wsparcia i rozwoju społeczności lokalnych województwa zachodniopomorskiego” jest współfinansowane ze środków otrzymanych z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego. Pytania? Napisz do nas: kontakt@oswajaniesztuki.pl, kinga@oswajaniesztuki.pl lub paulina@oswajaniesztuki.pl.