Chodź na Łobeski Marsz Krwiodawców!

Łobeskie Stowarzyszenie „Kropla Życia”, Stowarzyszenie OSWAJANIE SZTUKI i Pomorze Zachodnie zapraszają na pierwszy w historii Łobeski Marsz Krwiodawców!

Zapraszamy wszystkich – tych, którzy są dumnymi krwiodawcami od lat, tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z dzieleniem się dobrem, a także tych, którzy jeszcze nigdy nakłuć się nie dali. W trakcie Marszu rozwiązany zostanie konkurs na transparent z najbardziej kreatywnym hasłem promującym oddawanie krwi – warto już teraz wyciągnąć farby i kartony! Na mecie na maszerujących czekać będzie ciepły poczęstunek. Startujemy w sobotę, 13 listopada, o godz. 11.30 z ul. Ogrodowej. Wstęp wolny!

Łobeskie Stowarzyszenie „Kropla Życia” zajmuje się głównie promocją krwiodawstwa i oddawania krwi. Nie boją się niestandardowych przedsięwzięć i uwielbiają angażować w swoje działania wszystkich, którym temat krwiodawstwa jest bliski. Stowarzyszenie to jedna z 4 grup, które wybraliśmy się do projektu „Jesteśmy u siebie. Program wsparcia i rozwoju społeczności lokalnych województwa zachodniopomorskiego” i przy naszym wsparciu realizuje autorską inicjatywę dla lokalnej społeczności.

Wydarzenie i całe działanie „Jesteśmy u siebie. Program wsparcia i rozwoju społeczności lokalnych województwa zachodniopomorskiego” jest współfinansowane ze środków otrzymanych z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego. #PomorzeZachodnie