Śródmieścing. Spacer z Marcinem Chruślińskim

Chodź na spacer! ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki oraz OSWAJANIE SZTUKI zapraszają na spacer po nowych lokalach w Śródmieściu – już w sobotę 17 grudnia o godz. 12.00.

„Śródmieścing” z Marcinem Chruślińskim będzie okazją do poznania właścicieli nowych lokalnych biznesów, historii i ciekawostek związanych z ich powstaniem oraz inspiracji ciekawymi wnętrzami, produktami i pomysłami. Podczas tej sobotniej przechadzki odwiedzimy m.in. kawiarnie, sklepy, cukiernie i concept store. Przewidziane niespodzianki!
Spacer poprowadzi Marcin Chruśliński – wiceprezes OSWAJANIA SZTUKI, lokalny społecznik, student Gospodarki Przestrzennej na Uniwersytecie Szczecińskim, miłośnik Szczecina i regionu, w mediach społecznościowych znany jako ”Marcin.o.miescie”.
Start: 17 grudnia (sobota) godz. 12.00
Gdzie: róg ul. Śląskiej i ul. Jagiellońskiej
Przewidywany czas wydarzenia: 1,5 godziny. Udział bezpłatny!
Działanie jest realizowane w ramach projektu „ŚRODEK. Śródmiejski Punkt Sąsiedzki. Miejsce aktywności i wsparcia wspólnot lokalnych obszaru rewitalizacji”, koordynowanego przez Stowarzyszenie OSWAJANIE SZTUKI i współfinansowanego przez Gminę Miasto Szczecin w związku z projektem pn. „Rewitalizacji obszaru przestrzeni publicznej i zabudowy śródmiejskiego odcinka alei Wojska Polskiego w Szczecinie”.